Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

anautumnleaf

Joined
Dec 4, 2019
Пораки
5
умммм, ако ме знае некој ке ме знаат како Echizen од ДВ. во главно сакам да рпам Government зошто имам проблеми со многу активност :p:p. Ако гвт неможе да се рпа на серверов, ке досаѓам во ФД веројатно. (неам апп додуше).
најдобар партнер на лунчини во ФД на ЛСРП (незз како да го таг:eek:), он може да потврди хехе.
заинтересиран сум за аниме, доминирам на ЛОЛ со on hit soraka мид, и заинтересиран сум за финансиски свет во главно. Студирам финансии/accounting

ако некој е заинтересиран за нешто од ова шо го пишав, мај ДМс ар опен. disc: NINE#3860
 

Savage

Staff member
Administrator
Joined
Nov 22, 2019
Пораки
78
Добредојде на серверот 😀
 

meow

proud cat father
Staff member
Server Manager
Joined
Nov 20, 2019
Пораки
73
најголем нуб во лол
 
Joined
Dec 4, 2019
Пораки
5
Добредојде на серверот 😀
thanks ;)

Те чекаме во FD ^-^
ке видам нејкам да ти кажам па да откажам. веројатно со дечкото шо рпа адвокати итн ке рпам.

Те знам од претходни опени.
im glad на сите предходни опенс пробав да рпам нешто како адвокат или гов ама немаше мн мн заинтересираност од другари шо играа/ке играат на серверот и нејкев сам.

најголем нуб во лол
и ја тебе те сакам. дои да играме некој ден хехе
 
Top Bottom